Dlaczego niemiecki online?

Gdzie chcesz, kiedy chcesz, jeśli chcesz – o nauce bez ograniczeń

Ósma rano. Twarde krzesła, hałas w klasie i poranny stres, kiedy człowiek jest całkiem zaspany. Pamiętasz to uczucie ze szkoły? A może nadal jesteś uczniem/uczennicą i zmagasz się z tym każdego tygodnia?

Czy takie warunki sprzyjają efektywnej nauce? Czy są zachęcające do ćwiczeń i samodzielnego zgłębiania informacji?

Wg wyników badań przedstawionych przez naukowców z Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej w 2016r. (doi: 10.1542/peds.2016-1406), optymalny czas na rozpoczęcie zajęć w szkole to 8.30. Ma to związek z indywidualnymi preferencjami do najbardziej wydajnego funkcjonowania każdego ucznia w ciągu dnia, tzw. chronotypem.

Tak, powiedzenie, że ktoś jest „skowronkiem” lub „sową” zostało potwierdzone naukowo.
Każdy z nas ma własny zegar biologiczny. Dobrze jest być świadomym tego w jakich porach funkcjonujemy najlepiej i dostosować do tego czasu nasz system nauki np. języka obcego.
Taką możliwość daje Ci właśnie system nauki online. Uczysz się o 8, a nawet 6 rano, jeśli tego chcesz, ale możesz robić to również o 20.00.

Lekcje języka niemieckiego online, to brak ograniczenia względem miejsca. Załóżmy, że wracasz z pracy autobusem i utkwiłeś/utkwiłaś w popołudniowym korku. Wystarczy, że wyciągniesz smartfon lub tablet. Tylko tyle wystarczy dziś do nauki.

EK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *